O firmie

Nasza przygoda zaczęła w 2008 roku, właśnie wtedy zaczęliśmy spełniać nasze marzenie o sklepie internetowym. Początkowo sprzedawaliśmy wyłącznie wyroby pończosznicze, które przechowywaliśmy w specjalnie wydzielonym pokoju w naszym jednorodzinnym domu. Z biegiem czasu zaczęliśmy wzbogacać naszą ofertę o kolejne produkty, aby sprostać zmieniającej się modzie i otworzyliśmy sklep stacjonarny. Do dzisiaj dbamy o to, aby nasi klienci znaleźli u nas najmodniejsze modele i fasony, które znajdziecie w naszym sklepie! Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość i dobre gatunkowo materiały, dlatego w naszej ofercie znajdziecie tylko sprawdzone firmy. Oferujemy produkty takich firm jak: Marilyn, Key, Julimex, Steven, Milena, Anais, Emili, Rajan, Dream of Snia, More, Pretilo, Cerber, Livco, Pizzolante.

Nasze produkty można zdobyć na kilka sposobów. Przede wszystkim nasz towar można zakupić stacjonarnie w siedzibie naszej firmy, która znajduje się w Chludowie, a na terenie całej Polski można zakupić towar w naszym sklepie  internetowym.

Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i natychmiastową realizację zamówień, stale inwestujemy w technologię. To właśnie dzięki niej możemy sprawnie obsługiwać klientów z całej Polski oraz wysyłać paczki za granicę.
Gwarantujemy stały i szybki dostęp do szerokiej oferty towarów w atrakcyjnych cenach, które w ekspresowym tempie mogą znaleźć się w twoim domu!