Rajan

Wygodne i dopasowane skarpetki są pierwszym podstawowym krokiem w kierunku zdrowych stóp, wolnych od otarć i pozwalających na wygodne przemieszczanie się. Warto więc postawić na produkty RAJAN, to polski producent skarpet wysokiej jakości na przeróżne okazje i bez ograniczeń wiekowych.

Wysokiej jakości skarpety – poznaj RAJAN

Choć popularność wielobarwnych skarpet pokrytych przeróżnymi wzorami narasta z roku na rok, to niestety są sytuacje, w których zwyczajnie nie wypada wystąpić w takim dodatku. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom, znajdziesz tu również męskie skarpety klasyczne z minimalistycznym wzorem lub jego brakiem oraz w stonowanych barwach, które pasować będą do garnituru i poważnych spotkań biznesowych.

Dla pań również znajdą się skarpety nie rzucające się oczy, w spokojnych barwach i cieliste, pasujące do wielu okazji. Znajdziesz tu bambusowe stopki do niskiego obuwia, bawełniane modele z wysoką cholewką na chłodniejsze dni, modele wielobarwne i wzorzyste oraz prozdrowotne skarpetki bezuciskowe dla osób wrażliwych i cierpiących na problemy z krążeniem.

Polski producent skarpet RAJAN – Twój sprawdzony wybór!

To co charakteryzuje wyroby firmy Rajan, to bardzo dobra jakość i zróżnicowany asortyment dla osób w każdym wieku. Rajan produkuje skarpety męskie, damskie i dziecięce z wysokiej jakości materiałów. Są to produkty z włókien bawełnianych nadające się na każdą porę roku – cieńsze modele jedno- lub wielobarwne zdobione w przeróżne wzory na okres wiosenno-letni oraz grubsze skarpety frotte na jesień i zimę, a także dla zmarzluchów.

W przypadku skarpet typu frotte, a więc tych o puszystej pętelkowej fakturze, mamy tutaj wyraźne różnice między modelami damskimi, a męskimi. Skarpety damskie całkowicie wykonane są z tej mięsistej i grubej dzianiny, męskie, to modele półfrotte, gdzie pętelkowa część stanowi spód skarpetki idealnie amortyzujący stopy podczas uprawiania sportów oraz chroniąc przed otarciami, nie powodując jednocześnie przegrzewania ciała.

Wśród kolekcji skarpet Rajan, znajdują się też krótkie modele do kostki, tzw. stopki oraz mikrostopki, czyli idealne propozycje na cieplejsze dni, do niskiego obuwia oraz dla osób, które nie lubią wysokich, wystających spod ubrania skarpetek.

Mikrostopki są propozycją pozwalającą całkowicie ukryć fakt noszenia skarpetek. Niektóre z nich można bez obaw założyć nawet do eleganckich butów na wysokim obcasie.

Równie doskonałymi na upalne dni, są skarpetki z włókien bambusowych, które to, poza doskonałym i delikatnym przyleganiem do stóp, posiadają jeszcze właściwości antybakteryjne. Są wysoce higroskopijne, bardziej nawet niż te bawełniane, jednak nie przejmują brzydkich zapachów tak intensywnie, czyniąc z nich doskonałe dodatki dla osób z nadmierną potliwością.

Wysokogatunkowe skarpety dla dzieci – idealne na co dzień

Nasi milusińscy również zasługują na wysokiej jakości dodatki, a dzieci kochają przecież wszystko co kolorowe. Znajdziesz więc tutaj również Rajanki i Rajaneczki dla dzieci - modele skarpetek o wysokiej zawartości bawełny dla dzieci i niemowląt w rozmiarach pasujących do różnych etapów rozwoju oraz w przepięknych wzorach i kolorach.

Wśród dziecięcych modeli dostępne są takie z wyższą cholewką na chłodne dni oraz krótkie stopki na lato. Posiadają zróżnicowane wzory i kolory, tak, aby bez problemu można było dobrać pary zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.
Wszystkie modele skarpetek firmy Rajan, bez względu na wiek i płeć, odznaczają się wysoką jakością, trwałością i świetnym dopasowanie do stóp we wszystkich rozmiarach, tak aby każdy mógł czuć się komfortowo.