Adrian

Polski rynek obfituje w tanie wyroby pończosznicze przeróżnych producentów, którzy prześcigają się w ciekawych propozycjach mających na celu przyciągnięcie do siebie większej rzeszy klientek, a najnowsze technologie pozwalają ten efekt uzyskać w doskonałym stopniu, czego przykładem są wyroby firmy ADRIAN.
Zapomnij o nudnych rajstopach, których znakiem rozpoznawczym był zbyt wysoki i rolujący się w pasie stan. Dzięki wyrobom firmy ADRIAN idealnie dopasujesz rozmiar, odcień i wzór do siebie i swojej stylizacji.

Klasyczne rajstopy damskie – postaw na propozycje marki ADRIAN

Choć rajstopy damskie dostępne są w przeróżnych kolorach, ze wzorami, w różnych grubościach, a nawet ozdabiane są kryształkami i metalicznymi nitkami, to klasyczne rajstopy nadal są tym czego potrzebują kobiety.
Cienkie modele jednobarwne w odcieniach cielistych oraz czerniach i o grubości do 60 den, stworzone są dla kobiet, które nie chcą, bądź, z racji wykonywanego zawodu, nie mogą rzucać się w oczy poprzez zakładanie na siebie krzykliwych dodatków.
Klasyczne propozycje od firmy ADRIAN, to cienkie lecz trwałe modele bez wyraźnie zaznaczonej części majteczkowej, które bez obaw nosić można do bardzo krótkich, a zarazem dopasowanych sukienek i spódniczek. To również rajstopy, które nie posiadają pogrubionej części na palce oraz modele zakładane jak japonki, które nosić można do obuwia z wycięciami na palce.

Wyroby pończosznicze o jakich marzysz – poznaj nasze propozycje!

Dzięki różnym odcieniom zbliżonym do koloru skóry, każda z pań jest w stanie idealnie dobrać właściwy kolor rajstop do swojej karnacji, co w efekcie końcowym da efekt nagich nóg. Wysoka jakość wykonania, daje natomiast doskonałe krycie, dzięki czemu drobne pajączki i niedoskonałości skóry zostają zamaskowane. Już nie trzeba męczyć się latem w bardzo grubych rajstopach tylko po to, by ukryć pewne mankamenty na nogach, wystarczą klasyczne cienkie rajstopy ADRIAN.
Piękne wzory dla każdego
Wśród modeli od firmy ADRIAN, nie brakuje też propozycji dla kobiet odważniejszych, poszukujących wzorów, dzięki którym będą mogły wyrazić siebie, podkreślić stylizację oraz atuty własnego ciała.
Do wyboru są modele w całości pokryte powtarzającym się wzorem oraz takie, gdzie wzór znajduje się tylko w jednym miejscu – na kostce, na łydce, powyżej kolan, w części majteczkowej oraz wzory imitujące pończochy samonośne lub z pasem.

Rajstopy damskie do zadań specjalnych – najlepsza jakość marki ADRIAN

W asortymencie firmy ADRIAN znajdują się rajstopy, na które warto zwrócić szczególną uwagę, czyli Kolekcja Dbamy o Twoje Zdrowie, w której znajdują się wyroby prozdrowotne.
Znajdziemy tutaj rajstopy damskie z wyciągiem z kawy, wspomagające odchudzanie, jest wersja z wyciągiem z zielonej herbaty, czyli modele dodatkowo pielęgnujące skórę nóg, dla osób borykających się z infekcjami oraz nadmierny poceniem, doskonałe będą rajstopy z jonami srebra, a dla pań chcących ukryć drobne fałdki, sprawdzą się modele wyszczuplające ze specjalną częścią majtkową.
Jako, że firma ADRIAN dba o kobiety na każdym etapie ich życia, nie mogło oczywiście zabraknąć specjalnych modeli ślubnych w klasycznej bieli, modeli ciążowych ze specjalnym klinem na brzuszek oraz modeli dla pań w rozmiarach plus size.
Idąc z duchem czasu firma wypuściła też kolekcję rajstop męskich przeznaczonych na różne okazje. Poza tym pochwalić się mogą wieloma zdobytymi nagrodami oraz certyfikatem Oeko-Tex dla części produktów, który zapewnia o braku szkodliwych substancji w wyrobach tekstylnych. Z pewnością jest to firma, na której produkty warto zwrócić szczególną uwagę i znaleźć trochę miejsca w ulubionej komodzie.