Hurtownia rajstop medycznych

Każdy wie, że zdrowie jest najważniejsze. Dlatego warto zaoferować klientkom wygodne, trwałe i estetyczne medyczne rajstopy. To specjalne wyroby pończosznicze, które stymulują krążenie krwi, zapobiegają zmęczeniu nóg, niwelują dolegliwości bólowe, przy czym zapewniają profilaktyczny efekt masażu stóp. Medyczne rajstopy to idealny produkt dla kobiet, które wykonują długotrwałą pracę siedzącą lub stojącą. Docenią je także panie borykające się z żylakami oraz opuchlizną nóg. Poznaj asortyment rajstop medycznych hurtowni Mastivo!


Hurtownia rajstop medycznych – co to za fasony?

Medyczne rajstopy o bezuciskowej formule mają specjalne właściwości, z których może korzystać każda kobieta, bez wyjątku. To uniwersalny produkt – docenią go zwłaszcza klientki z przewlekłą niewydolnością żylną oraz z obrzękami po stłuczeniach, złamaniach i zwichnięciach. Oferujemy medyczne rajstopy w dowolnych rozmiarach i kolorystyce. Dużą popularnością cieszą się fasony w czarnym i beżowym kolorze.
W hurtowni rajstop medycznych Mastivo znajdziesz modele o działaniu profilaktycznym oraz zdrowotnym. Te pierwsze są przeznaczone dla pań, które chcą zapobiegać wystąpieniu schorzeń kończyn dolnych oraz zredukować opuchnięcia i zmęczenie nóg. Natomiast rajstopy medyczne o właściwościach zdrowotnych łagodzą objawy żylaków oraz podobnych dolegliwości.


Hurtownia – rajstopy medyczne. Co oferujemy?

Medyczne rajstopy z naszej oferty wyróżnia trwałość, odporność na rozdarcia i elastyczność. Doskonale przylegają do nóg, poza tym wizualnie niczym nie różnią się od klasycznych fasonów. W asortymencie hurtowni z rajstopami medycznymi Mastivo prym wiodą produkty od renomowanego producenta Marilyn. Dostępne w matowej, jak i połyskliwej wersji, z łatwością dopasujesz do preferencji klientek.
Większość rajstop medycznych ma nie tylko działanie zdrowotne, ale też maskuje niedoskonałości. Dzięki temu Twoje klientki będą nieustannie czuły się komfortowo i swobodnie. Z łatwością też dopasują rajstopy do dowolnej stylizacji – czarne lub beżowe fasony są równie uniwersalne jak klasyczne modele.


Medyczne rajstopy z hurtowni Mastivo – zdrowie i wygoda

Oferujemy rajstopy medyczne w dowolnym rozmiarze, bogatej kolorystyce i zróżnicowanej grubości – w tym 50 DEN oraz 80 DEN. Fasony wyróżnia korygująca część majtkowa z płaskim szwem. Fenomen rajstop medycznych z hurtowni Mastivo tkwi też w stopniowanym ucisku, który jest nasilony w obszarze kostek, kolan i ud. To właśnie te właściwości stymulują krążenie krwi, dają uczucie masażu nóg i redukują ich zmęczenie.
Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na rajstopy medyczne z hurtowni Mastivo! Pokochają je młodsze, jak i starsze klientki. Idealnie sprawdzają się w pracy siedzącej i stojącej, dlatego rajstopy medyczne wyróżnia uniwersalność. Produkty powstają głównie z elastycznej lycry z dodatkiem bawełny. Wysoka jakość materiałów to gwarancja zadowolenia każdej klientki. Rajstopy są przeznaczone do wielokrotnego użytku, z powodzeniem więc posłużą kobietom przez niejeden sezon!